Oslavy 130. výročí založení sboru dobrovolných hasičů v Losiné

V sobotu 18. května 2024 se konaly oslavy 130. výročí založení sboru dobrovolných hasičů v Losiné. Krátce po 13. hodině vyrazil slavnostní průvod od hasičské zbrojnice směrem k tréninkovému hřišti TJ Sokolu Losiná, kde byl připraven odpolední program. Po zahájení vystoupily děti z mateřské školy se svými paními učitelkami. Poté následovaly dvě ukázky hašení domečků – první zásah provedla stará garda hasičů za pomocí koňské stříkačky a ten druhý, provedly naše malé hasičky. Během celého odpoledne bylo možné si prohlédnout hasičskou techniku, vozidlo záchranné služby Plzeňského kraje určené pro zásahy u mimořádných událostí, bylo možné se nechat vyvézt jeřábem firmy APB-Plzeň do výšky téměř 60 metrů a prohlédnout si tak z výšky okolí. Krásné sekyrkové cvičení předvedli členové z SDH Zdemyslice. Také bylo možné shlédnout pěkné vystoupení psovodů. Celé odpoledne bylo poté završenou ukázkami hašení různými hasícími prostředky. Všem zúčastněným moc děkujeme a doufáme, že se vám naše oslavy líbily. Vaši hasiči a hasičky.

Zatím ukázka pár fotografií, galerie bude průběžně doplňována
Ještě pár videí
Přejít nahoru